SMS Android send message (1.0.4) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: @argument title
bo: @argument་ཁ་བྱང་

en: @argument input
bo: @argument་ནང་འཇུག་
