SMS Android send message (1.0.4) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Edit
cs: Upravit

en: Number
cs: Číslo

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Fields
cs: Pole

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Template
cs: Šablona

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Changed
cs: Změněno

en: @argument title
cs: @argument nadpis

en: @argument input
cs: @argument vstup
