SMS Android send message (1.0.4) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Number
fi: Numero

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Custom
fi: Oma

en: Fields
fi: Kentät

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Authored on
fi: Luotu

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Changed
fi: Muuttunut

en: token
fi: merkki

en: @argument title
fi: @argument otsikko

en: @argument input
fi: @argument syöte
