SMS Android send message (1.0.4) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Edit
he: עריכה

en: Number
he: מספר

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Custom
he: מותאם

en: Fields
he: שדות

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Authored on
he: בתאריך

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Changed
he: השתנה

en: token
he: אסימון

en: @argument title
he: @argument כותרת

en: @argument input
he: @argument קלט
