SMS Android send message (1.0.4) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Number
hu: Szám

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Custom
hu: Egyéni

en: Fields
hu: Mezők

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Template
hu: Sablon

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Changed
hu: Módosítva

en: SMS Message
hu: SMS üzenet

en: token
hu: vezérjel

en: @argument title
hu: @argument cím

en: @argument input
hu: @argument bemenet
