SMS Android send message (1.0.4) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Fields
kk: Өрістер

en: Authored on
kk: Уақыты
