SMS Android send message (1.0.4) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Custom
lt: Savitas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Template
lt: Šablonas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Changed
lt: Pakeista
