SMS Android send message (1.0.4) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Number
ta: எண்

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
