SMS Android send message (1.0.4) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Number
ug: سان

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Template
ug: ئەندىزە
