SMS Android send message (1.0.5) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Custom
eo: Propra

en: Fields
eo: Kampoj

en: Authored on
eo: Verkita je
