SMS Android send message (1.0.5) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Author
it: Autore

en: Edit
it: Modifica

en: Number
it: Numero

en: Message
it: Messaggio

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Custom
it: Personalizzato

en: Fields
it: Campi

en: Arguments
it: Parametri

en: Authored on
it: Creato il

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: Changed
it: Modificato

en: @argument title
it: titolo per @argument

en: @argument input
it: inserimento di @argument
