SMS Android send message (1.0.5) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Number
km: លេខ

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
