SMS Android send message (1.0.5) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Fields
nn: Felt

en: Arguments
nn: Argument

en: Authored on
nn: Skrive
