SMS Android send message (1.0.5) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Author
pt: Autor

en: Edit
pt: Editar

en: Number
pt: Número

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Configurações

en: Save
pt: Salvar

en: View
pt: Ver

en: Custom
pt: Personalizado

en: Fields
pt: Campos

en: Arguments
pt: Argumentos

en: Template
pt: Modelo

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Changed
pt: Alterado

en: @argument title
pt: @argument título

en: @argument input
pt: @argument entrada
