SMS Android send message (1.0.6) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Edit
ast: Editar

en: Number
ast: Númberu

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Authored on
ast: Autoría en
