SMS Android send message (1.0.6) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Edit
az: Dəyiş

en: Number
az: Rəqəm

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Fields
az: Sahələr

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Changed
az: Dəyişdi

en: - Select -
az: - Seçin -

en: @argument title
az: @argument başlığı

en: @argument input
az: @argument giriş
