SMS Android send message (1.0.6) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Number
be: Нумар

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Fields
be: Палі

en: Arguments
be: Аргументы

en: Template
be: Шаблон

en: Authored on
be: Дата:

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: - Select -
be: - Выбраць -
