SMS Android send message (1.0.6) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Edit
cy: Golygu

en: Number
cy: Rhif

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Custom
cy: Addasu

en: Fields
cy: Meysydd

en: Arguments
cy: Argiau

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
