SMS Android send message (1.0.6) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Author
es: Autor

en: Edit
es: Editar

en: Number
es: Número

en: Message
es: Mensaje

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Custom
es: Personalizado

en: Fields
es: Campos

en: Arguments
es: Argumentos

en: Template
es: Plantilla

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: Changed
es: Modificado

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: token
es: comodín

en: @argument title
es: Título de @argument

en: @argument input
es: Entrada de @argument
