SMS Android send message (1.0.6) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Edit
fr: Modifier

en: Number
fr: Nombre

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Fields
fr: Champs

en: Template
fr: Gabarit

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Replacement patterns
fr: Motifs de substitution

en: Changed
fr: Modifié

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: The configuration has been updated.
fr: La configuration a été mise à jour.

en: token
fr: jeton (<em>token</em>)

en: @argument title
fr: Titre de @argument

en: @argument input
fr: Saisie de @argument

en: sms message
fr: message sms
