SMS Android send message (1.0.6) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Author
hi: लेखक

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Number
hi: संख्या

en: Message
hi: संदेश

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Template
hi: फर्मा

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: Changed
hi: बदल गया

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: @argument title
hi: @argument शीर्षक
