SMS Android send message (1.0.6) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Number
ku: ژمارە

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
