SMS Android send message (1.0.6) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
