SMS Android send message (1.0.6) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Edit
ru: Редактировать

en: Number
ru: Число

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Custom
ru: Собственная

en: Fields
ru: Поля

en: Arguments
ru: Аргументы

en: Template
ru: Шаблон

en: Authored on
ru: Создан в

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Changed
ru: Изменение

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: token
ru: маркер

en: @argument title
ru: @argument заголовок

en: @argument input
ru: @argument ввод
