SMS Android send message (1.0.6) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Fields
se: Giettit
