SMS Android send message (1.0.6) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
