SMS Android send message (1.0.6) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Author
vi: Tác giả

en: Edit
vi: Sửa

en: Number
vi: Số

en: Message
vi: Thông điệp

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Fields
vi: Các trường

en: Arguments
vi: Tham số

en: Template
vi: Mẫu

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: token
vi: thẻ xác thực

en: @argument title
vi: Tiêu đề tham số @argument

en: @argument input
vi: Nhập vào tham số @argument
