SMS Android send message (1.0.7) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
