SMS Android send message (1.0.7) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Edit
ca: Edita

en: Number
ca: Número

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Fields
ca: Camps

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Template
ca: Plantilla

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Changed
ca: Canviat

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: @argument title
ca: Títol de @argument

en: @argument input
ca: Entrada de @argument
