SMS Android send message (1.0.7) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Number
el: Αριθμός

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: @argument title
el: @argument τίτλος

en: @argument input
el: @argument εισαγωγή
