SMS Android send message (1.0.7) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Edit
hr: Uredi

en: Number
hr: Broj

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Fields
hr: Polja

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Template
hr: Predložak

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: - Select -
hr: - Odaberi -
