SMS Android send message (1.0.7) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
