SMS Android send message (1.0.7) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Edit
lv: Labot

en: Number
lv: Skaitlis

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Fields
lv: Lauki

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Changed
lv: Labots

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade
