SMS Android send message (1.0.7) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Number
ml: അക്കം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
