SMS Android send message (1.0.7) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: Edit
mr: संपादन

en: Number
mr: अंक

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
