SMS Android send message (1.0.7) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Edit
ro: Editați

en: Number
ro: Număr

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Custom
ro: Personalizat

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Arguments
ro: Argumente

en: Template
ro: Șablon

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Changed
ro: Schimbat

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: @argument title
ro: Titlul @argument

en: @argument input
ro: Intrare @argument
