Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Number
az: Rəqəm

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Negate
az: İnkar et
