Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ
