Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Number
bs: Broj

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add rule
bs: Dodaj pravilo

en: Delete rule
bs: Izbriši pravilo

en: is
bs: je
