Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Number
lv: Skaitlis

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Add rule
lv: Pievienot likumu

en: Delete rule
lv: Dzēst likumu

en: Negate
lv: Nolieguma

en: is
lv: ir

en: is less than
lv: ir < par

en: Rule type
lv: Likuma veids

en: Recipient count
lv: Saņēmēju skaits
