Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Number
nl: Getal

en: Country
nl: Land

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Sender
nl: Afzender

en: Add rule
nl: Regel toevoegen

en: Delete rule
nl: Regel verwijderen

en: Rules
nl: Regels

en: Negate
nl: Voorwaarde omkeren

en: is less than
nl: is minder dan

en: Rule type
nl: Regeltype

en: Send time
nl: Tijd versturen

en: Rule name
nl: Regel naam
