Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Enable
oc: Activar

en: Enabled
oc: Activat

en: Number
oc: Nombre

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add rule
oc: Apondre una règla

en: Delete rule
oc: Suprimir una règla

en: Rules
oc: Règlas

en: Negate
oc: Invèrse

en: is
oc: es

en: Rule type
oc: Tipe de règla
