Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم
