Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Number
sl: Številka

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Add rule
sl: Dodaj pravilo

en: Delete rule
sl: Izbriši pravilo

en: is
sl: je

en: Rule type
sl: Tip pravila
