Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Country
th: ประเทศ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Add rule
th: เพิ่มกฎ

en: Delete rule
th: ลบกฎ

en: is
th: คือ

en: Rule type
th: ชนิดของกฎ
