Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: Number
be: Нумар

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Add rule
be: Дадаць правіла

en: Delete rule
be: Выдаліць правіла

en: Rules
be: Правілы

en: Negate
be: Звярнуць

en: Rule type
be: Тып правіла
