Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Delete rule
bo: སྒྲིག་ལམ་དོར་བ།

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: is
bo: དེ་ཆེད་དུ།
