Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enable
cy: Galluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Number
cy: Rhif

en: Country
cy: Gwlad

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Add rule
cy: Ychwanegu rheol

en: Delete rule
cy: Dileu rheol

en: is
cy: yn

en: Rule type
cy: Math o reol
