Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enable
da: Aktivér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Number
da: Antal

en: Country
da: Land

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Sender
da: Afsender

en: Add rule
da: Tilføj regel

en: Delete rule
da: Slet regel

en: Rules
da: Regler

en: Negate
da: Modvirk

en: is
da: er

en: is less than
da: er mindre end

en: Rule type
da: Regeltype

en: Send time
da: Forsendelsestidspunkt
