Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Number
el: Αριθμός

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Add rule
el: Προσθήκη ρόλου

en: Delete rule
el: Διαγραφή ρόλου

en: Negate
el: Αναίρεση

en: is
el: είναι

en: is less than
el: είναι μικρότερο από

en: Rule type
el: Τύπος κανόνα
